Get Adobe Flash player

Przejście przez „Bajkowe wrota”
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Balony, konfetti, bibuła i małe co nieco – to wszystko przydało się na balu karnawałowym. Bal nie odbyłby się bez przedszkolaków! To ich energia i gotowość wspaniałej zabawy sprawiły, że tegoroczny karnawał zostanie w pamięci na długo. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w sali można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, strażaków, policjantów i …nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu przeszli po czerwonym dywanie.
Wystrój sali wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Dzieci świetnie bawiły się uczestnicząc w różnych zabawach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo i wesoło uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca
w rytm samby, walczyka, Kaczuch.
Tańce przeplatane były różnymi konkursami w których dzieci chętnie uczestniczyły. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów oraz słodkiego poczęstunku.

Kategorie
Archiwum
Kalendarz wpisów
Czerwiec 2019
P W Ś C P S N
« Kwi    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Użytkownicy na stronie
Aktualnie online: 1
W sumie: 15083